Prodej ukončen.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Přejete si, aby vaše dítě bylo od září ve škole v pohodě a učení ho bavilo?

Vrtá vám občas hlavou, zda je skutečně na zvládnutí školní docházky připraveno? Máte obavy, jestli vše půjde opravdu hladce?

Nebo už vaše dítě vše v pohodě zvládá a vy jen hledáte nápady na bezva hry a chcete se důkladně nachystat na ten nápor pravidelných povinností od září? 

Jste domškoláci a hledáte tipy, jak své dítě kvalitně a bez násilí vtáhnout do tajů vzdělávání?

Váháte nad odkladem a pořád nevíte, jestli tím opravdu pomůžete nebo jestli neuškodíte?

Odpověděli jste si na některou otázku ANO?

Dám vám jasné návody, díky kterým budete vědět, jak to vyřešit.

Jsem učitelka s praxí a vytvořila jsem pro vás online kurz, 

kde vždy najdete náměty, inspiraci i motivaci pro zábavný a přitom vědomě strávený čas se svým dítětem předškolního věku (4-6 let).

Procvičíte a prohloubíte všechny důležité schopnosti a dovednosti pro pohodový školní start.

Milá Járo, moc děkujeme za skvělý kurz. Do kurzu jsem vstoupila, protože jsem chtěla vědět, jestli naše Adélka zvládne systematicky  pracovat na konkrétních úkolech a jak asi tak bude vypadat dennodenní domácí příprava. V září totiž jde nejen dcerka do školy, ale mladší do školky a já do práce. Chci si proto tuto dobu co nejvíce usnadnit. Kurz mě velice mile překvapil svou náplní a četností námětů. Spousta informací byla pro mě nová i přesto, že jsem se o tuto problematiku poměrně zajímala a měla jsem pocit, že mám dost „načteno“. Adélku práce od zvířátek bavila, každý den se těšila na nové hry a úkoly, postupně si vybarvovala mapu. Z překvapení, které přišlo závěrem do poštovní schránky, měla dcerka velkou radost. Kurz mi tak dal vše, co jsem očekávala a ještě bonus v podobě velmi natěšené předškolačky. Jsem také ráda, že kurz budu moci díky dlouhým přístupům využít i pro mladší dcerku. Kurz tak s čistým svědomím doporučuji všem maminkám, které chtějí udělat v tomto období pro své děti maximum. A vlastně i maminkám, které hledají pro své předškoláky smysluplnou zábavu.

Maminka Monika s dcerkou Adélkou

Co je součástí kurzu a jaká je jeho náplň? 

Webináře a rozhovory 
k danému tématu.

Na webinář se můžete kdykoli podívat
ze záznamu.

Knihovna plná materiálů a her
podporujících správné rozvíjení
schopností a dovedností předškoláka.

Vše s jasným postupem, co a jak.

Podporující soukromá facebooková skupina pouze pro členy kurzu.

Možná si říkáte, že internet je plný materiálů, tak proč jít do kurzu?

To sice je, a pokud máte tolik času, abyste mohli jednotlivé materiály vyhledávat a poznáte, který pracovní list je po metodické stránce správně  – tak kurz nepotřebujete.
A proč upozorňuji na metodicky správné pracovní listy? Protože internet je dnes plný pracovních listů, které mnohdy tvoří jen tak doma z nudy maminky bez znalostí předškolní pedagogiky. A jelikož neznají metodický postup výuky u dané problematiky, jsou některé pracovní listy vytvořeny způsobem, který může naopak správný vývoj dané oblasti vyloženě poškodit. Na to si, prosím, u případného vlastního vyhledávání materiálů dávejte pozor.

V kurzu se Vám toto nestane! Každá aktivita je navržena tak, aby vhodným způsobem podporovala rozvoj konrétního kroku v dané oblasti. Jednotlivé kroky na sebe postupně navazují, aby společně vedly k danému cíli.
Navíc získáváte mé odborné vedení a také webináře k tématům, které často maminky dětí v této věkové skupině řeší.

Pokud tedy víte, že váš čas je vzácný a nechcete ho trávit zdlouhavým vyhledáváním materiálů na internetu,  zároveň chcete mít jistotu, že rozvíjíte své dítě  pod taktovkou pedagoga  –  je kurz právě pro vás.

Ve školce se přece přípravě na školu věnují, tak v čem mi bude kurz přínosem?

Ve školce samozřejmě příprava na školu probíhá a paní učitelky se dětem maximáně věnují.  Jenže školky praskají ve švech a paní učitelky nemají šanci věnovat se každému předškolákovi individuálně a v takové míře, jak je potřeba.
Proto nic nenahradí váš individuální přístup. 
V kurzu vám poradím, jaké cvičení a hry se v přípravě na školu nejvíc osvědčily. Dozvíte se, jaké činnosti se dělají v přípravném období školní docházky i v přípravných kurzech pro předškoláky, a také zjistíte, proč je některé děti nezvládají a mají tak následně problémy v dalších měsících.
Získáte jasnou představu, jak přesně na tom váš předškolák s přípravou do školy je. Kde má své sílné stránky i kde je třeba zabrat.

Díky kurzu získáte jistotu, že jste pro pohodové zvládnutí 1. třídy udělali vše potřebné. Že vaše dítě bude ve škole spokojené a na všechno připravené.
Vy navíc ušetříte spoustu času při běžné každodenní přípravě na školu, protože vaše dítě už bude tak trochu o krůček napřed.

Kurz je ve své podobě  jedinečný, navíc vše probíhá online – tedy u vás doma.

V takto komplexní a propracované podobě s originálně vypracovanou dobrodružnou cestou se zvířátky,
je tento kurz naprosto unikátní.

Vydejte se se svým dítětem na dobrodružnou cestu, na které se sovičkou Rozárkou a jejími kamarády procvičíte všechny důležité dovednosti.

Online kurz má navíc tu výhodu, že vám nic neunikne.

»  Můžete se k jednotlivým krokům, tématům, videím a úkolům kdykoli a opakovaně vracet.

» Nikam nedojíždíte.

 » Ušetříte spoustu času.

» Když odjedete na dovolenou, nic vám neuteče o nic nepřijdete.

» Procvičujete právě tehdy, když se vám časově hodí.

» Připojíte se online kdy se právě vám hodí! Nic není striktně dané! 

Líbí se mi, jak je vždy jedna určitá oblast k procvičení. Jak je vysvětleno, proč je to důležité. Navíc jsou krásně zpracované úkoly a pracovní listy. Je super, že jak procházíme každou tu oblast, tak vidím, co synovi dělá problém a k čemu se ještě vrátíme. Ale taky vidím, co mu jde úplně samo a hravě. A uklidňuje mě taky to, jak u některých lekcí píšete, že nemáme panikařit, že pokud to dítě neumí, tak se nic neděje, že procvičováním to bude lepší a lepší.
Jsem nadšená a určitě kurz využiji i pro mladšího syna, až ho budeme připravovat do školy.

Adéla Králová

Kdo kurzem provází? 

Jmenuji se Jaromíra Bednářová a 22 let jsem pracovala jako učitelka na 1. stupni ZŠ.

Učila jsem prvňáčky, a tak jsem opakovaně přímo v praxi viděla, kde to v září u některých drhne, přitom pár měsíců zpět by stačilo tak málo. V oboru vzdělávání dětí se pohybuji již 30 let. 

Již přes 10 let let vedu také živé kurzy i online kurzy pro předškoláčky.

Jsem autorka projektu Škola zvesela, kde ukazuji rodičům, jak přežít školní docházku svých dětí a nezbláznit se.

Mými kurzy pro předškoláčky prošlo už přes 1500 rodičů.

Jakým tématům se v kurzu věnujeme a PROČ? 

Hned v úvodu se děti seznámí se sovičkou Rozárkou a dostanou od ní tajnou mapu, ať se můžou společně vydat na cestu. Během cesty potkají Rozárčiny kamarády, kteří mají pro děti nachystané hry a pracovní listy s hravými úkoly. Cesta začíná u Rozárčina domečku a končí… však uvidíte. 🙂

První oblastí provede děti zajíček Eda, který s dětmi procvičí zábavnou formou jejich ouška.
Řekneme si, proč je
sluchové vnímání tolik důležité.

Sluchové vnímání děti využívají ve výuce dnes a denně – při vnímání pokynů, textu, při diktování, pří výuce násobilky i vyjmenovaných slov…

Druhou oblastí děti provede orel Karel, který je naučí několik her, díky kterým procvičí zrakové vnímání, které je základ pro pohodový nácvik čtení a psaní. 
Drobné rozdíly mezi písmenky (například d,b,p)?  Děti musí umět vnímat sebemenší detaily a rozeznat je – a to právě v této části důkladně procvičíme. 

Zrakové vnímání děti využívají po celou dobu vzdělávání. Jak? Více  v kurzu.

Ve třetím tématu se děti seznámí s liškou Eliškou, která má pro ně nachystáno hned několik pracovních listů se cvičeními na procvičení fonematického sluchu.

Ten je například důležitý proto, aby děti bezpečně poznaly jednotlivé hlásky ve slově a nenapsaly tak mle místo: mele.
V kurzu si řekneme k této oblasti vše důležité a není toho zrovna málo… 

Čtvrtým tématem je provede veverka Verunka, a protože právě veverky mají rychlé a šikovné ručičky, tak proto právě s Verunkou děti uvolní ruku, aby nepsaly v křeči a psaní je bavilo. Téma bude: grafomotorika. 

Mrkneme společně i na téma správného úchopu i jak na nepřiměřený nátlak na tužku.

V páté oblasti čeká na děti ježek Pepa, se kterým se budou věnovat matematice.

Matematika není mechanické memorování naučených příkladů. Matematické dovednosti jsou daleko komplexnější.

Než dítě začne sčítat a odčítat, musí chápat ostatní matematické pojmy – umět vnímat číslo jako množství apod. V kurzu společně položíme základní kámen matematických dovedností, což dítě zúročí ještě na 2. stupni. 

Poslední téma děti stráví u Rozárky. S Rozárkou budou děti rozvíjet základy pro celkový pohodový vstup do školy – sociální oblast.

Společně mrkneme, co vše se dětem bude po nástupu do školy hodit a co maximálně využijí ve svůj prospěch – na slovní zásobu, umění komunikace, reakce v konkrétních situacích, sebehodnocení…

V rámci kurzu vše zvládneme v pohodě a klídečku. Věřte mi, nedělám to poprvé. 🙂

Vy máte jasný cíl, já znám funkční cestu!

Pojďme do toho společně.

Moc děkuji za váš kurz. I když začínáme zlehka a dle chuti a času, tak mám pocit, že náš začátek byl jak vystřelená
raketa do veselého a objevného Vesmíru. Jelikož máme možnost a čas věnovat se tomu jen některé dny v týdnu, prošli jsme si zatím jen minulý týden. V nás všech se objevila velká radost a chuť se tomu věnovat a vymýšlet. Zjistili jsme, jak nás to všechny baví a jak nám to přináší otevírání komůrek, které máme někde schované za všemi těmi běžnými aktivitami dne. Vneslo nám to do rodiny radost, týmového ducha, společnou zábavu. Mně to vneslo úlevu, že mám systém a řád pro vzdělávání a nemusím hledat někde ve vzduchoprázdnu a uvažovat, zda je to dost a zda toto stačí. Dítko se učí tím, že se učíme my. Mozkové závity se probouzejí a dítko si vše ukládá. Po cvičení, kdy jsme měli přidávat co vše vidíme v pokoji a určení písmene a místa, kde to bude, tak náš syn s odstupem hodiny, začal sám spojovat tyto dvě cvičení a začal si s tím hrát. Zaradovala jsem se, jak máme úžasného syna

A jelikož máme ještě rok čas, ani nechci spěchat. Užívám si pozvolného tempa a toho, že budu mít z čeho čerpat. Ze srdce díky. 

Veronika Chovancová

Radi by sme sa podelili o zazitky z prvej lekcie, ktorá sa môjmu synovi veľmi páči.  Tento program nám v tejto neľahkej dobe veľmi pomôže, a teší nás, že môžeme si spríjemniť takto deň  a zároveň sa pomaly pripravovať do školy spolu s Vami. Viem, že je to sice v češtine, ale nám to vôbec neprekáža.  Syn už sa nevie dočkať na ďalšie zvieratko.
 Veľmi Vám pekne ďakujeme za to čo robíte, je to skvelé.

Monika a Jurko

 Musím se přiznat, že nad kurzem jsme dost váhali z důvodu jeho ceny a doma kolem toho proběhla nejedna diskuze. Jak už jsem Vám psala, ve školce nám navrhovali odklad a já jsem si nebyla tímto rozhodnutím jistá. Manžela nakonec uklidnil argument garance vrácení peněz a že platba za kurz tedy nebudou „vyhozené peníze“. Očekávání od kurzu jsem neměla vlastně žádné, neměla jsem představu, jak to v takovém online kurzu chodí. Během pár dní nás však kurz vyloženě vtáhl do celého procesu. Syn si sám připomínal úkoly a rád koukal do kurzu, co nového ho čeká. Nejvíce ho bavila závěrem matika a veliký pokrok jsem u syna viděla ve zrakové oblasti a „čtení“. Trochu ještě bojujeme s grafomotorikou, a tak Vám ještě jednou touto cestou děkuji za rady, které jste mi individuálně poskytla. Zápis syn zvládl s přehledem a dle učitelek nebyl shledán důvod k žádosti o odklad, za což jsem moc ráda, protože si neumíme představit, že by při své výšce ještě zůstával mezi mrňaty ve školce. Váš kurz nám pomohl ve všech směrech a ráda ho doporučuji dál.

(Maminka si přeje zůstat v anonymitě, já ji děkuji za milou referenci a respektuji její přání.)

Děkuji za náplň kurzu, díky kterému se nám potvrdila domněnka o odklad. Pořád jsem si odkladem nebyla jistá, ale nyní vím, že je zbytečné cokoli za každou cenu uspěchat. Díky kurzu vím,  co a jak dál procvičovat a mně osobně se tím velmi ulevilo. I na PPP nám potvrdili to, co jsme si spolu psaly, takže Vám ještě jednou moc děkuji a ať se Vám daří.

Alena Černá

Pro jak staré děti je kurz vhodný? 

Zde bych spíše upřesnila horní věkovou hranici – a tou je předškolní rok. Dolní hranice je totiž velmi rozdílná.
Na semináři pro rodiče předškoláků v Kyjově byla i maminka 2,5 letého chlapce, který četl a na svůj věk byl velmi šikovný, a tak  maminka čerpala informace, jak jej na jeho nynější úrovni dále rozvíjet.
Každé dítě je totiž jiné – to, co jedno zvládne ve 3 letech, jiné zvládne až v 5. A tak je to i v pořádku. Ani my dospělí nejsme ve svých znalostech všichni na stejné úrovni.

Každopádně platí, že čím dříve začnete u svého dítěte rozvíjet zrakové a sluchové vnímání, tím lépe.
Doporučený věk pro materiály v kurzu S Rozárkou do školy je 4 – 6 let.

Jak to bude přesně probíhat?

• Každý měsíc otevřeme jednu oblast. 6 oblastí = 6 měsíců 

• Každé téma probereme v úvodním webináři u každé oblasti. Webinář zůstane vložen v záznamu.

• Ke každé oblasti dostanete materiály, pracovní listy pro děti, hry a další tipy pro rozvoj dané oblasti. 

• Vedení krok za krokem – ale bez zbytečné omáčky. Jasné a stručné instrukce.
Ke každému úkolu dostanete detailně popsané informace a instrukce, jak při práci postupovat tak, abyste dosáhli kýženého výsledku. Mám zkušenosti a dobře vím, co přesně je potřeba.

Budete potřebovat některé pracovní listy tisknout. Některé pracovní listy jsou vytvořené tak, abyste mohli pracovat přímo z monitoru počítače nebo tabletu, některé je třeba vytisknout. Pokud nemáte tiskárnu doma, určitě se nějaká najde u známých, kamarádky, rodičů, v práci…

Materiály i webináře zůstanou přístupné. To znamená, že další měsíc budete mít přístup jak k  materiálům z nového tématu, tak k materiálům z minulého měsíce. Můžete se tak vracet, když si budete potřebovat cokoli zopakovat či připomenout.

KDY a JAK se budete náplni kurzu věnovat, je JEN NA VÁS. Nikam se nemusíte přihlašovat v konkrétní čas.

Veškeré materiály jsou vám k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Můžete si jimi procházet v době, která VÁM nejvíce vyhovuje.

S Rozárkou do školy  je jedinečný online kurz,
který můžete se svými ratolestmi absolvovat kdekoli a kdykoli se vám to zrovna hodí.

Stačí vašich 15 minut denně – 15 minut smysluplného hraní,
vědomého rozvíjení důležitých dovedností  dítěte.

A protože vás chci s vaším předškoláčkem v tomto období ještě více podpořit, požádala jsem dvě úžasné ženy, expertky ve svém oboru, aby pro vás připravily naprosto skvostné bonusy, které kurz skvěle doplňují.

1. bonus  ZDARMA meditace  Skříňka poznání od Terezy Kramerové

Maminka tří dětí, která dostala do vínku dar vhledu do lidské mysli i do jasu dětské duše.  Podporuje rodiče, aby porozuměli svým dětem a žilo se jim spolu dobře. Je tvůrkyní několika projektů pro ženy a také autorkou knihy Dívka s havraními křídly, která vzbudila veliký ohlas.
V naší meditaci se děti ponoří do svého poznání a touhy dovídat se nové věci a ještě více jej v sobě podpoří.
Mimochodem – tuto meditaci u mě ve třídě ve třídě opakovaně vyžadovali ti největší ďáblíci a dokázali u ní uvolněně relaxovat.  Tahle meditace prostě JE kouzelná!

2. bonus ZDARMA  Jóga pro předškoláky od Martiny Doubkové

Maminka Gábinky a Zuzanky, cvičitelka jógy,  tvůrkyně projektu Jóga doma a zakladatelka úspěšného youtube kanálu. V jejím bonusu najdete video jógy pro děti. Cviky jsou zaměřené na protažení svalů, které malí školáci nejvíce zatěžují.

Také mám pro vaše děti jako BONUS přichystané tematické pracovní listy s hrami, hledačkami, doplňovačkami…

Nebudu chodit kolem horký kaše – tohle prostě bodlo jako sůl! Skvělý kurz! Přínos nejen pro našeho syna, ale i pro nás rodiče. Skvělý, skvělý, skvělý! Díky.

Romana Nováková

Co během kurzu dostanete?

pracovní listy, šablony, videa, návody na jednoduché hry a další materiály, díky kterým krok za krokem vytvoříte podmínky pro úspěšný a pohodový vstup do školního vzdělávání

úvodní společný ZOOM

6 základních webinářů (ke každé oblasti jeden) + 2 bonusové webináře

2 bonusy + 3 oblasti bonusových materiálů dle vybraných témat

6 měsíců inspirace a motivace + možnost se mnou cokoliv zkonzultovat

6měsíční přístup do soukromé facebookové skupiny pouze pro členy kurzu

3letý vstup ke všem materiálům, webinářům i bonusům + pravidelnou aktualizaci celého kurzu

Získáte:

  Ušetřený čas. Budete přesně vědět, čemu je třeba se věnovat a s čím nemá smysl ztrácet čas.

Kvalitní základ pro školní vzdělávání vašeho dítěte.

Příjemně a vesele strávený čas s vaším dítětem. 

Cena za celý obsah včetně všech bonusů je 3 600 Kč.

Možnost zakoupení na 3 splátky po 1200 Kč. 

Kurz běží od 1.3. 2024 do 31.8.2024. Jedná se o jediné kolo kurzu tohoto školního pololetí.

Přístupy Vám zůstavají i po skončení kurzu po dobu 3 let.

Záleží mi na tom, aby mí klienti byli spokojení. Proto poskytuji 14denní garanci vrácení peněz od momentu startu online kurzu. Pokud se rozhodnete, že tento kurz není pro vás, bez otázek vám vrátím peníze v plné výši.

Možná Vás napadly ohledně kurzu nějaké otázky?
Kolik času budu muset kurzu průběžně věnovat? Už tak mám času málo.

Znám to moc dobře – zaměstnání, rodina, péče o děti… Ale nebojte se, nebudu vás nijak časově omezovat.
Je jen na vás, v který čas či dobu zhládnete webinář nebo vytisknete materiál a půjdete s vaším předškoláčkem procvičovat.  Nic vám neuteče a ke všemu se můžete libovolně vracet. Průměrná doba plnění úkolů pro děti je cca 10 –  20 minut. Jak douho budete následně hrát hry, které v kurzu doporučuji, je jen na vás a vašich dětech.
Webináře jsou v rozsahu 20 – 35 minut. 

Pro jak staré děti je kurz vhodný?

Spíše bych upřesnila horní věkovou hranici – a tou je vstup do školy.
Dolní hranici nechávám na rodičích. Na semináři pro rodiče předškoláků v Kyjově byla i maminka 2,5 letého chlapce, který už četl a na svůj věk byl velmi šikovný, a tak  maminka čerpala informace, jak jej na jeho nynější úrovni dále rozvíjet.
Každé dítě je totiž jiné – to, co jedno zvládne ve 4 letech, jiné zvládne stejně dobře až v 6. A tak je to i v pořádku.

Každopádně platí, že čím dříve začnete u dvého dítěte rozvíjet zrakové a sluchové vnímání, tím lépe.
Doporučený věk pro materiály v kurzu S Rozárkou do školy je 4 – 6 let.

Ve školce se přece přípravě na školu věnují. V čem mi bude kurz přínosem?

Ve školce samozřejmě příprava na školu probíhá a paní učitelky se dětem maximáně věnují.  Jenže školky praskají ve švech a paní učitelky nemají šanci věnovat se každému předškolákovi individuálně a v takové míře, jak je potřeba.
Proto nic nenahradí váš individuální přístup.
V kurzu vám poradím, jaké cvičení a hry se v přípravě na školu nejvíc osvědčily. Dozvíte se, jaké činnosti se dělají v přípravném období školní docházky i v přípravných kurzech pro předškoláky, a také zjistíte, proč je některé děti nezvládají a mají tak následně problémy v dalších měsících.
Díky kurzu získáte jistotu, že jste pro pohodové zvládnutí 1. třídy udělali vše potřebné. Že vaše dítě bude ve škole spokojené a na všechno připravené.
Vy navíc ušetříte spoustu času při běžné každodenní přípravě na školu, protože vaše dítě už bude tak trochu o krůček napřed.

Internet je plný materiálů, proč jít do kurzu?

To sice ano, a pokud máte tolik času, abyste mohli jednotlivé materiály vyhledávat a poznáte, který pracovní list je po metodické stránce správně  – tak kurz nepotřebujete.
A proč upozorňuji na metodicky správné pracovní listy? Protože internet je dnes plný pracovních listů, které mnohdy tvoří jen tak doma z nudy maminky bez znalostí předškolní pedagogiky. Tyto maminky to sice myslí velmi dobře, ale jelikož neznají metodický postup výuky u dané problematiky, jsou některé pracovní listy vytvořeny způsobem, který může naopak  správný vývoj dané oblasti vyloženě poškodit. Na to si, prosím, u případného vlastního vyhledávání materiálů dávejte pozor!

V kurzu se Vám toto nestane! Navíc získáváte mé odborné vedení a také webináře k tématům, které často maminky dětí v této věkové skupině řeší.

Pokud tedy víte, že Váš čas je vzácný a nechcete ho trávit zdlouhavým vyhledáváním materiálů na internetu,  zároveň chcete mít jistotu, že rozvíjíte své dítě takových způsobem, aby to mělo opravdu efekt a bylo ku prospěchu, a ještě k tomu chcete zajímavé informace a rozhovory   –  je kurz právě pro vás.

Co když zjistím, že nám něco nejde?
Probereme to spolu individuálně a dám vám další tipy, jak na to. Navíc budete mít ještě pořád spoustu času vše pořádně procvičit (což by rozhodně v září bylo pozdě).
Zvažujeme odklad. Pomůže mi kurz se rozhodnout?

Obsah kurzu vám určitě ukáže, v čem je vaše dítě dobré, popřípadě kde má slabiny. Kurz vám tak v mnohém napoví a vy se tak můžete lépe rozhodnout. Navíc budete mít moji individuální podporu, můžete se tak na mě během programu kdykoli obrátit s případným dotazem.
A případným odkladem získáte další rok času na důkladné procvičování a rozvíjení všech dovedností a schopností vašeho předškoláka. Materiály z kurzu tak využijete na maximum.

Musím se účastnit všech aktivit v kurzu?

Je jen na vás, jak prostor kurzu využijete. Nic není povinné. I webináře můžete omrknout jen u témat, které Vás zajímají.
Doporučuji ale z kurzu vytěžit maximum.

Budu potřebovat nějakou konkrétní aplikaci na PC? Nejsem žádný "ajťák".

Nic extra nebudete potřebovat. Ani toho ajťáka.  Postačí Vám vaše PC, notebook, tablet nebo mobil tak, jak jej máte + připojení na internet.

Technických věcí se nemusíte bát. Do členské sekce na webu se přihlásíte pomocí přihlašovacích údajů, registrační formulář vám přijde od nás e-mailem. Následně kurzem brouzdáte jako po jakékoli jiné webové stránce.
I webináře si spustíte pouhým kliknutím, jako byste si pouštěli video na YouTube.
A pokud si přece jen nebudete s něčím vědět rady – můj ajťák je na příjmu kdykoli, stačí mi napsat. 

Máte jiný dotaz? Napište mi na email skola@skolazvesela.cz.   

Prosím mateřské školky a instituce zabývající se prací s předškoláčky, aby respektovaly, že cena KURZU  je určena pro jednotlivce.

Online kurz pro předškoláčky upravený pro předškolní pedagogy  – tedy verzi mateřským školkám najdete ZDE.

INFORMACE K RECENZÍM: Na webu, prodejních stránkách, na mých profilech na sociálních sítích i v e-mailové a obdobné komunikaci se Spotřebiteli zveřejňuji reference na mé produkty a online kurzy. Tyto reference jsou vždy referencemi mých Kupujících a jsou zveřejněné s jejich souhlasem. Před zveřejněním reference vždy ověřuji, že jde o osobu, která si produkt/kurz u nás zakoupila, a to kontrolou údajů v účetnictví (na zaplacených fakturách).